Tesis Ortak Alanlarının Bakım Hizmeti

Site veya apartman tipi yapılarda, ortak alanların bakımı hizmeti en önemli hizmetlerden biridir. Özellikle site tipi yapılarda, bahçe, kafe veya sosyal alanlar, site sakinlerinin sosyalleştiği önemli alanlardır.

Sitelerin veya apartmanların yönetiminde, yasalara uygun şekilde işlem yapılması, site sakinlerinin yani insanların can ve sağlık güvencelerinin sağlanması en önemli, site yönetimi hizmetlerinden bir tanesidir.

Site ve apartman tipi yapılarda ait ortak alanların ve bu tesislerde bulunan, fiziki alt yapı, makine parkurları veya yaşam alanlarına haiz, park ve bahçelerin, teknik bakım ve onarım işlemlerinin yapılması, rutin işlemlerden bir tanesidir. Bu sayede, bu tip tesislerdeki gündelik hayatın, güvenli, verimli, huzurlu ve sürdürülebilir olması sağlanmaktadır.

Tesis yönetimi hizmetlerinde, sosyal alanlar da dahil, tüm araç ve gereçlerin bakımı periyodik şekilde yapılmalıdır. Firmamız, tesis yönetimi, sosyal tesis yönetimi ve Bursa site yönetimi hizmetlerinde, sosyal tesis yönetimine dair her türlü bakımı üstlenmektedir. Firmamız site ve sosyal tesis yönetimi kapsamlarında, site içerisindeki tüm tesis ortak alanlarının, bakım, onarım ve renovasyon hizmetlerini sunmaktadır.

Bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile proaktif çözümler üreten firmamız Blue Marin Site Yönetimi, amatör ruh ile profesyonel şekilde çalışarak, tüm müşterilerimize problemsiz hizmetler sunmaktadır.