Sosyal Tesislerin Yönetimi

Site ve apartmanlar uzun yıllardır hayatlarımızda olsa da geçtiğimizde senelerde, ortak yaşamı daha huzurlu, daha güvenilir, daha cazip ve yaşanabilir bir hale getirebilmek için özellikle büyük site ve toplu konutlarda birçok sosyal tesis alanları yapılmaktadır. Profesyonel site yönetimi Bursa firmamız, sosyal tesis alanlarını yönetmek ve yapılandırmak için, güçlü kadrosu ile her daim, müşterilerimizin yanındadır.

Futbol, basketbol, tenis kortu, fitness, yoga, golf, mini golf, açık/kapalı yüzme havuzları, hamam, buhar odası, sauna, masaj salonu, oyun ve sinema salonları, misafir ağırlama odaları, toplantı salonları, çocuk oyun parkları veya alanları, açık parklar, kütüphaneler, kafe gibi yerler birçok alanda tesis edilmiş bu sosyal tesisler hem sakinlerin günlük streslerini atmalarını hem de sosyalleşmelerini sağlamaktadır. Böylece de site içlerinde, kat malikleri veya site sakinleri sosyalleşebilmekte ve komşuları ile ilişkilerini de artırabilmektedir.

Sitelerde ve apartmanlardaki sosyal alanlar, tüm site sakinlerinin, aileleri ile beraber kalite vakit geçirebileceği, güvenli, huzurlu alanlar olmalıdır. Site sakinleri, güven içinde, park ve bahçelerde yakınlarıyla beraber sosyalleşebilmeli ve zamanlarını güzelce geçirebilmelidir.

Profesyonel site yönetimi hizmetlerinde, havuz bakımından, peyzaj işlemlerine, spor tesis alanlarından tüm sosyal tesis alanlarının yönetimi, site yönetim firmamız tarafından yapılabilmektedir.